O mnie

Moje zdjęcie
Pianist, Fashionist, Blogger, Personal Shopper

poniedziałek, 15 października 2012

Jezioro Łabędzie

Ostatnio miałam ogromną przyjemność być na przedstawieniu baletowym "Jezioro łabędzie" Piotra Czajkowskiego w wykonaniu artystów Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu oraz Orkiestry Symfonicznej Centrum Sztuki Mościce pod dyrekcją Yurija Berweckiego i Wołodymira Harbaruka. Już chyba po raz 4 byłam na tym magicznym przedstawieniu opowiadającym o księżniczce zaklętej w łabędzia, o ludzkich namiętnościach a przede wszystkim o walce dobra ze złem. Wiem, że są ludzie którzy nie słuchają muzyki klasycznej, nie lubią opery czy baletu, ale wiem też na pewno, że po takim widowisku zmieniłby zdanie i byłby pod olbrzymim wrażeniem.

I lately had the great pleasure to be at the presentation of the ballet "Swan Lake" by Pyotr Tchaikovsky performed by artists Lviv National Academic Opera and Ballet Theatre and Arts Centre Orchestra Moscice under the baton of Yuri Berweckiego and Volodymyr Harbaruka. Probably the 4th time I was in this magical production about an enchanted princess into a swan, with human passions and most of all about the struggle between good and evil. I know there are people who do not listen to classical music, do not like opera or ballet, but I know for sure that after such a spectacle would change his mind and would have been extremely impressed.Buty/Shoes - Zara
Sukienka/Dress - Atmosphere
Żakiet/Jacket - Mohito
Torebka/Bag - Louis Vuitton

5 komentarzy:

 1. Ja 10 pazdziernika rowniez bylam na balecie ''Swan Lake'' w Royal Opera House w Covent Garden. Cos niesamowitego. Ogromne wzruszenie oraz wielkie emocje!

  OdpowiedzUsuń
 2. uczestniczenie w takim wydarzeniu to pewnie duzo nowych wrażeń ;) ale masz dluuuuuuuuugie nogi, piekne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, ja uwielbiam balet i sama przez jakiś czas tańczyłam taniec klasyczny... kurcze, muszę do niego jak najszybciej wrócić, bo bez tego życie jest puste :(
  "Jezioro Łabędzie" jest przepiękne, osobiście chyba najbardziej lubię taniec czterech łabędzi - cudo! :)

  Twój zestaw jest śliczny, kolory takie jesienne :) Brakuje mi jednak zbliżeń na szczegóły - okulary, naszyjnik (?), torebkę. Chciałabym im się przyjrzeć z bliska i podejrzewam, że nie tylko ja :)

  OdpowiedzUsuń